Brooks Brothers Türkiye Masters Takımlar Şampiyonası Oyuncu Listeleri ve Takımlar Puan Tablosu

2024 Brooks Brothers Türkiye Masters Takımlar Şampiyonası başvuruları 23 Ocak Salı 2024 tarihinde sona ermiş olup gönderilen listeler 3'ncü hafta puanlarına göre tanzim edilmiştir. Sporcuların başvuruları bir alt kategoride ise puanlarının %70’i, iki alt kategoride ise puanlarının %40’ı, üç alt kategoride ise puanlarının %10’u, dört alt kategoride ise puansız şekilde yansıtılmıştır. Takımların listelere itirazı ve geri çekilmelerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine 31 Ocak 2024 tarihine kadar bildirmeleri gerekmektedir. 
 
Listelerde vize ve lisansı eksik oyuncuların 31 Ocak 2024 tarihine kadar lisans işlemlerini tamamlayarak I-kort'a üzerinden yüklemesi gerekmektedir, 31 Ocak 2024 tarihine kadar lisans işlemlerini tamamlamayan oyuncular listelerden çıkarılacaktır. 
-Bireysel puanı ile takımının seri başı veya ana tablo takımı olmasını sağlayan oyuncu veya oyuncuların takım şampiyonası boyunca en az 1 takım maçında oynaması gerekmektedir. Oynamadığı takdirde takım tüm maçlarını kaybetmiş sayılarak Disiplin talimatına aykırı davranıştan Disiplin kuruluna sevk edilir.
Turnuvayı son gününe kadar hükmen mağlup olmadan tamamlamayan takımlara katılım ücreti kadar ceza verilecektir ve oyuncularına puan verilmeyecektir.