TTF'nin yürütmekte olduğu projeler

Neden Kurumsal Projelere İhtiyaç Duyuyoruz?

Projeler, en kısa tabiri ile  "hedefe giden yol"dur. Biz de Türkiye Tenis Federasyonu olarak yapmakta olduğumuz tüm çalışmalarımızda, projeci düşünme yöntemleri ile çalışmalar gerçekleştiriyor, durum analizi, ihtiyaç analizi çalışmalarını yürüttükten sonra ilgili paydaşlarımız ile kamu yararı gözeterek en doğru ve en hızlı çalışmaları belirliyoruz. Bu şekilde yapılan tüm çalışmalar da kurumumuz, hedef kitlemiz ve ülkemiz için faydalı çalışmalar olmaktadır.

Bu çalışmalara en büyük katkılardan birisi de çeşitli hibe kuruluşlarının sağladığı fonlar olmaktadır. TTF olarak, bu hibe fonlarından en yüksek derecede yararlanabilmek adına kurmuş olduğumuz ekibimiz ile çalışmalarımızı ilgili fona uygun şekilde revize ederek sunuyor ve sonuçlarını bekliyoruz.

Projeler aslında kurumsal olarak kurumun hedeflerine gidebilmesinde kuruma esneklik kazandıran ve kurumun günlük çalışmalarının dışında farklı düşünebilmesine, farklı paydaşlar ile biraraya gelmesine de imkan sağlayan çalışma türleri olmasından dolayı uygulaması da hem destekleyici, hem de keyif verici aktivite türleridir.

Her proje teklif çağrısının özelliğine göre, uygun proje fikirlerimizi tekrar gözden geçirerek ilgili kuruma yönelik hibe başvurusunda bulunmak için proje ekibimiz sürekli farklı proje fikirleri de üretimine devam etmektedir.

Image
Image
Image
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi
Spor Toto
Mega Saray