Sponsorlar

Türkiye Tenis Federasyonu olarak sponsorluk anlamındaki en önemli amacımız, her geçen gün daha fazla ticari kuruluşun ilgisini tenise çekebilmek. Bunun için Türk tenisini ve öğelerini markalaştırmak için çalışıyoruz. Kamuoyu ile daha fazla ve yakın iletişim kurabilmenin yolu medyada görünürlüğü artırmaktan geçiyor. Bu bağlamda göreve geldiğimizden bu yana medya ile ilişkilerimizi geliştirmek için çalışmalar yapmaktayız. Tenisi potansiyel sponsorlarımız için daha çekici hale getirebilmek ve daha fazla sponsor kazanabilmek amacıyla turnuva yelpazemize toplumun tüm katmanlarına hitap edebilecek organizasyonlar kattık. Bunun dışında Türkiye Tenis Ligi'nin ve Türkiye şampiyonalarının marka değerini artırabilmek için profesyonel firmalarla ortak çalışmalar yürütüyoruz. Sponsorlukta önemli olanın, ortaklığı her iki taraf için de kazançlı hale getirebilmek olduğunu biliyoruz. Mevcut sponsorlarımızla bu durumu sağladıkça yeni sponsorlar kazanacağımıza inanıyoruz. Türkiye Tenis Federasyonu'na ve ülkemizdeki tenisin gelişimine destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Image

Türkiye'de müşterek bahsin öncüsü Spor Toto Teşkilatı, sporun en önemli destekçilerinin başında geliyor. Federasyonumuzun ülkenin dört bir yanında düzenlediği organizasyonlara büyük destek veren Spor Toto, diğer sponsorlara da örnek oluşturuyor. Spor Toto, son yıllarda Türkiye'de spora en fazla kaynak aktaran kurum olarak başı çekiyor.

Image

Şahinler Holding’in ilk turizm yatırımı, Antalya Belek’te bulunan ve 43 tenis kortuyla dünyanın her yerinden tenisseverlere ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunan Club Mega Saray, Türkiye de de tenis sporunun her yaşta destekçisi oluyor. Tenis kampı ve turnuvaları için Club Mega Saray’ı tercih eden misafirler, aynı zamanda en iyi konaklama ve spor hizmetlerini alabilme şansına sahip oluyorlar. Her yaştan sporcuya eşsiz olanaklar sağlanan tesiste, sporcu misafirler kamp/turnuva ile meşgul olurken aileleri de unutulmaz bir tatil yaşama imkanı buluyorlar. Doğa ile uyumlu mimarisi ile misafirlerine konfor ve huzur hissini bir arada sunan Club Mega Saray’ın ekosistemi önemseyen çevre bilinci pek çok ödülle tescillenmiştir. Türkiye Tenis Federasyonu’nun resmi turizm sponsoru olan Club Mega Saray, hakem formalarını da tedarik etmektedir.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi
Spor Toto
Mega Saray