Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası Duyurusu

27 Ağustos-01 Eylül 2023 tarihleri arasında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Mehmet Şimşek Tenis Kortlarında gerçekleşecek 2023 Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonası müsabakalarına katılım hakkı olan kulüplerimizin, 21 Ağustos Pazartesi günü saat 23.59'a kadar i-kort sisteminin ilgili bölümünden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

2023 Doğu ve Güneydoğu Anadolu İlleri Takım Şampiyonası'na müracaat hakkı olan illerin listesi şu şekildedir:

Doğu Anadolu Bölgesi: Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli, Van

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak

Başvuru için:

Katılım hakkı olan kulüplerimizin 2023 Yılı Kulüp Tescillerini yaptırıp kendi hesapları ile i-kort'a giriş yaptıktan sonra "Kulüp Listeleri" linkine tıklayarak takım listelerini oluşturmaları gerekmektedir. Takım listesini oluşturacak kulüplerimiz en fazla üç en az iki sporcu olacak şekilde takımlarını oluşturmalıdır. Takım listesini oluşturacak kulübümüz takım şampiyonasında oynayacağını, oluşturulacak takımın kadın/erkek olduğunu seçtikten sonra, oyuncuların listesi gelecektir. Listede sadece o şampiyonada oynama hakkı bulunan oyuncular bulunacaktır. Listeden istenilen sporcular seçilip, takım oluşturulduktan sonra "kaydet" tuşu ile takımın kaydı yapılır. Oluşturulmuş olan takımlar kayıt süresi bitene kadar kulüp tarafından değiştirilebilir.

Takım listelerinin oluşturulması sırasında sorularınız olursa Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail yollayarak destek alabilirsiniz.

Tüm kulüplerimize başarılar dileriz.

Türkiye Tenis Federasyonu