18 Yaş Altı Türkiye Takım Şampiyonası 2. Aşama

18 Yaş Altı Türkiye Takım Şampiyonası'nın 2. Aşaması olan Bölgesel Müsabakalar 02 Ağustos 2021 haftasında oynanacaktır. 2. Aşama müsabakalarına katılacak olan kulüplerin listesi aşağıda belirtilmiştir. Ferdi veya başka kulübün oyuncularını takımlarına eklemek isteyen kulüplerimizin aşağıda bulunan izin belgesi formunu eksiksiz olarak doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Formlar Federasyon tarafından onaylandıktan sonra oyuncular takımların listelerine eklenecektir.  

 
Sporcuların klasman puan sıralaması  29. haftaya göre alınacaktır.
 
2. Aşama müsabakalari için kulüplerin takım listelerini 19 Temmuz Pazartesi günü saat 23:59'a kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletmeleri gerekmektedir.
 
Bölgesel Müsabaka yerleri aşağıda belirtilmiştir.

Akdeniz Bölgesi : Mersin Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (Mersin Olimpiyat Tesisleri)
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Batman TTF Tesisleri
Ege Bölgesi : Zübeyde Hanım Tenis Eğitim Merkezi (UTEM)
Karadeniz Bölgesi: Trabzon Olimpiyat Tesisleri (Beşirli )
Marmara Bölgesi :  Bu Takımlar direkt olarak 3.aşama müsabakalarına çıkmaya hak kazanmıştır. (2.Aşama için Takım listesi göndermelerine gerek yoktur.)
İç Anadolu Bölgesi : Bu Takımlar direkt olarak 3.aşama müsabakalarına çıkmaya hak kazanmıştır.(2.Aşama için Takım listesi göndermelerine gerek yoktur.)

2. Aşamaya Katılacak Takımlar

18 Yaş Altı Türkiye Takım Şampiyonası Talimatı

18 Yaş Altı Türkiye Takım Şampiyonası 2. Aşama İzin Formu

Tüm kulüplerimize başarılar dileriz.

Türkiye Tenis Federasyonu