5. Uluslararası Genç Raketler Turnuvası'na katılacak tenisçilerin listesi

OTI Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan  ODEON Tours’un gerçekleştirdiği 5.ULUSLARARASI GENÇ RAKETLER TURNUVASI için başvurular sonucunda belirlenen katılımcı listesi aşağıdaki gibidir.

 

Şampiyonlara Antalya tatili, finalistlere ise Antalya uçak bileti ödülü verilecek olan organizasyon için Grida City Hotel girişleri 29 Mayıs Çarşamba, saat 14:00 itibarı ile gerçekleşebilecektir.

 

Turnuva 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri  arasında Grida City Hotel yanı Tek Tenis Klübü’nde (Antalya) düzenlenecektir.

 

Katılımcı ülkeler : Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus, Polonya, Mısır

 

Katılımcı kontenjanı : 20 kız, 20 erkek.

 

Katılımcıların yaşı : 1999 ve 2000 doğumlu sporcular.

 

Kort zemini : Toprak

 

Konaklama ve yemek : Sporcuların konaklama ve yemek masrafları organizatör (ODEON Tours) tarafından karşılanacaktir.

 

Turnuva sırasınca sporculara otelde konaklayarak eşlik etmek isteyebilecek ailelere, otelin müsaitliği doğrultusunda ODEON Tours yardımcı olabilecektir (Bilgi : Çağla Köker – 0212 241 08 16 / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

 

 

 

Ödüller:

-          Şampiyonlara haftasonu Antalya tatili

 

-          Finalistlere Antalya gidiş-dönüş uçak bileti

 

 

UKRAINE  - PLAYER LIST  ;

Boys  :

Oleksii Markovsky           birth  1999   National Rating : 36,   under 14

Dmytro Yeremenko       birth  2000   National Rating : 18,    under 14


Girls :

Olena Sazontova             birth  1999   National Rating : 21,    under 14

Oleksandra Dolganska    birth  2000   National Rating : 56,   under 14

 

+ 1 COACH ;    Lyudmyla Bescharova  

 

RUSSIA  - PLAYER LIST  ;

Boys  :

Roman Blokhin                birth  1999   National Rating : 8,   under 14

Matvey Benkin                                birth 1999  National Rating : 19, under 14


Girls :

Alina Kislitskaya               birth  1999   National Rating : 16,    under 14

Alina