Temel Eğitim Dönemi Başlıyor

Antrenör Eğitim Programı kapsamında; Temel Eğitim ve bütünleme dönemi başvuru süreci tamamlanmış olup, Spor Bilgi Sistemi/Spor Elemanı/Temel Eğitim Başvurularım ekranında başvuruları onaylanan Antrenör adayları Anadolu Üniversitesi/e-Kampüs sistemine aktarılmıştır.

 Temel eğitim ve bütünleme başvurusu kabul edilen adaylar Anadolu Üniversitesi/e-Kampüs sistemine e-Devlet kapısı şifreleriyle giriş yapabileceklerdir. e-Kampüs kaydını gerçekleştiren adaylara başvurduğu kademe ile ilgili eğitim dokümanları(e-kitap, ders anlatım videoları, soru çözümleri vb.) erişime açılacaktır.

 7 Şubat- 18 Mart 2022 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Aday İşlemleri Sistemi'ne (http://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/) giriş yaparak sınav kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Sınav kaydı oluşturmak için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kayıt sırasında özellikle sınava hangi ilde katılacağınız bilgisini belirtirken çok dikkatli olunuz. Anadolu Üniversitesi aday işlemleri sistemi üzerinden sınav kaydı yapmayan öğrencilerimiz sınava katılamayacaktır.

2022/1 dönemi sınav tarihi olan 24 Nisan 2022 günü tüm adayların sınavları gerçekleştirilecektir. E-kampüs sistemi, eğitim ve sınava ilişkin duyuru, bilgilendirmeler Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacaktır.

Tüm adaylara başarılar dileriz.

2.jpeg