Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

2016 Antrenör ve Oyuncu Kampı Güncel Liste

17 Nisan 2016

A- A A+

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezleri (TOHM) “TTF Hedef Olimpiyat Projesi” kapsamında TTF Danışmanı ve TOHM Projesi Direktörü Doug Maccurdy nezaretinde düzenlenecği duyurulan bölgesel “Antrenör ve Oyuncu Gelişim ve Değerlendirme Kampları” listesinde güncellemeler olmuştur.

Katılma hakkı olmasına rağmen kampa katılamayacak oyuncuların ve listeye itirazı olanların durumlarını bildirmelerinin ardından liste yeniden şekillendirilmiştir.

Yeni listeye göre gelişim kamplarına katılmaya hak kazanan oyuncular ve kamplara ilişkin detaylı bilgiler aşağıda tabloda sunulmuş olup, belirtilen programa uygun olarak listedeki oyuncu ve antrenörlerinin belirtilen tesislerde, belirtilen tarih ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Güncel listede asil listede olan tüm oyuncular geleceklerini beyan etmişlerdir. Ancak son anda gelişecek duruma göre kampa katılamayacak oyuncu olduğu takdirde güncel iletişim bilgilerini yollamış olan yedek oyunculardan ilk sıradaki oyuncudan başlamak üzere sporcular kampa davet edilecektir.

Saygılarımızla.

Türkiye Tenis Federasyonu

2016 ANTRENÖR VE OYUNCU GELİŞİM KAMPI GÜNCEL PROGRAMI