Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

2016 Antrenör ve Oyuncu Gelişim Kampı

14 Nisan 2016

A- A A+

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezleri (TOHM), “TTF Hedef Olimpiyat Projesi” kapsamında TTF Danışmanı ve TOHM Projesi Direktörü Doug Maccurdy nezaretinde aşağıdaki programa uygun olarak bölgesel “Antrenör ve Oyuncu Gelişim ve Değerlendirme Kampları” organize edilecektir.

Kamplara öncelikle TTF 15. hafta klasmanına göre 2005 ve 2006 doğumlu kendi yaş grubu içinde ilk 4’te yer alan Ankara, Mersin, Trabzon ve çevre illerdeki kız ve erkek oyuncular ile antrenörleri davet edilmiştir. 2006 doğumlu oyuncular için 2016 yılı 15. hafta klasmanı belirleyici olmadığı takdirde oyuncuların 2015 yılı 10 Yaş Master Turnuvası’nda almış olduğu derecelere bakılmıştır.

Gelişim kamplarına katılmaya hak kazanan oyuncular ve kamplara ilişkin detaylı bilgiler ilgili tabloda sunulmuş olup, oyuncu ve antrenörlerinin belirtilen tesislerde, belirtilen tarih ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Katılma hakkı olmasına rağmen kampa katılamayacak oyuncuların ve listeye itirazı olanların 17 Nisan Pazar günü saat 17.00’ye kadar tohm@ttf.org.tr adresine durumlarını bildirir elektronik postayı göndermeleri gerekmektedir. Gelen elektronik posta sonuçlarına göre yedek oyuncuların durumları netleşecektir.

Asil listeden kampa katılmayan oyuncu olması durumunda yedekteki ilk oyuncudan başlamak koşuluyla sporcular kampa davet edilecektir.

Bu nedenle yedek oyuncu listesinde bulunan sporcu velilerinin güncel iletişim bilgilerini yukarıda belirtilen adrese göndermeleri önem arz etmektedir.

Saygılarımızla,

Türkiye Tenis Federasyonu

2016 ANTRENÖR VE OYUNCU GELİŞİM KAMPI PROGRAMI