Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

SPONSORLAR

A- A A+

Türkiye Tenis Federasyonu olarak sponsorluk anlamındaki en önemli amacımız, her geçen gün daha fazla ticari kuruluşun ilgisini tenise çekebilmek. Bunun için Türk tenisini ve öğelerini markalaştırmak için çalışıyoruz. Kamuoyu ile daha fazla ve yakın iletişim kurabilmenin yolu medyada görünürlüğü artırmaktan geçiyor. Bu bağlamda göreve geldiğimizden bu yana medya ile ilişkilerimizi geliştirmek için çalışmalar yapmaktayız. Tenisi potansiyel sponsorlarımız için daha çekici hale getirebilmek ve daha fazla sponsor kazanabilmek amacıyla turnuva yelpazemize toplumun tüm katmanlarına hitap edebilecek organizasyonlar kattık. Bunun dışında Türkiye Tenis Ligi'nin ve Türkiye şampiyonalarının marka değerini artırabilmek için profesyonel firmalarla ortak çalışmalar yürütüyoruz. Sponsorlukta önemli olanın, ortaklığı her iki taraf için de kazançlı hale getirebilmek olduğunu biliyoruz. Mevcut sponsorlarımızla bu durumu sağladıkça yeni sponsorlar kazanacağımıza inanıyoruz. Türkiye Tenis Federasyonu'na ve ülkemizdeki tenisin gelişimine destek veren tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası, tenisin en büyük destekçilerinin başında geliyor. Federasyonumuzun ana sponsoru TEB, ismini verdiği en önemli tenis turnuvaları ile dünyanın en iyi tenisçilerinin Türkiye’de tenisseverlerle buluşmasına katkı sağlarken, 81 ilde gerçekleştirilen Sokak Tenisi etkinlikleri ile tenisin ülke çapında sevilmesinde ve yaygınlaşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Türkiye'de müşterek bahsin öncüsü Spor Toto Teşkilatı, sporun en önemli destekçilerinin başında geliyor. Federasyonumuzun ülkenin dört bir yanında düzenlediği organizasyonlara büyük destek veren Spor Toto, diğer sponsorlara da örnek oluşturuyor. Spor Toto, son yıllarda Türkiye'de spora en fazla kaynak aktaran kurum olarak başı çekiyor.

Türkiye'nin lider sağlık kuruluşu Acıbadem, Türk sporu ve sporcusunun her zaman yanında. Federasyonumuzun resmi sağlık sponsoru Acıbadem, milli takımlarda yer alan oyuncularımıza ücretsiz tedavi imkanı sunmaktadır.