Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

2011 Senior Komite Seçimleri....

9 Eylül 2011

A- A A+

 

Federasyonumuz Senior tenisinin iyileştirilmesi çalışmaları kapsamında sene başında bazı değişiklik kararlarını yürürlüğe sokmuştur.

 

Kulüplerimizden gelen olumlu geri dönüşümler ve yeni öneriler Federasyonumuz tarafından değerlendirilmiştir. Bu kapsamda Senior tenisinin idaresinde Senior tenisçilere yer verilerek yeni bir komite oluşturulmasına karar verilmiştir.

 

Komite çalışmalarını Senior tenisinden sorumlu yönetim kurulu üyesine bağlı olarak gerçekleştirecektir. Komite üyeleri seçim sistemiyle belirlenecek ve 1 yıl süreyle görev yapacaklardır. Sadece Senior lisansına sahip olan tenisçilerin seçme ve seçilme hakkına sahip olabileceği komite seçimi 18 Eylül 2011 Pazar günü saat: 13:00 da Tenis Eskrim ve Dağcılık Kulübünde yapılacak ve en yüksek oyu alan 10 kişi komitede görev alacaktır. Komite koordinatörü seçim sonrasında yapılacak ilk toplantıda belirlenecektir.

 

Komite seçimlerinde aday olmak isteyen tenisseverlerin 12 Eylül 2011 Pazartesi Saat 14:00 a kadar Federasyonumuzun 0212 244 99 27 nolu faksına dilekçe ile başvurularını bildirmeleri gerekmektedir.

 

Gelen başvurular Federasyonumuz tarafından incelendikten sonra, Komite aday Listesi 13 Eylül Salı günü resmi sitemizde ilan edilecektir.