Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

TTF 12 Yaş Türkiye Şampiyonası

16 Ağustos 2010

A- A A+

2010 TTF 12 Yaş Türkiye Şampiyonası 23 Ağustos haftasında Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kortlarında düzenlenecektir. Turnuvaya yıl içinde düzenlenmiş olan kış ve yaz kupaları ile 12 Yaş MTB turnuvasında alınan derecelere göre sporcular davet edilmiştir.

Listelerde yer alan sporcuların turnuvaya olan katılım kayıtları, TTF İstanbul Ofisi tarafından otomatik olarak yapılacaktır. Mazereti dolayısıyla turnuvaya katılamayacak durumda olanların, en geç 18 Ağustos 2010 Çarşamba akşamına kadar i-kort programı vasıtasıyla geri çekilme işlemlerini yapmaları önemle rica olunur. Turnuva geri çekilim işlemini yapmadığı halde, turnuvaya katılmayan sporculara cezai yaptırım uygulanacaktır.

12 Yaş Erkek davetli Listesi

12 Yaş Bayan davetli Listesi

O.D.T.Ü. Spor kulübü turnuvaya katılacak sporculardan isteyenlere O.D.T.Ü yurtlarında konaklama imkanı sağlamaktadır. Bu imkandan faydalanmak isteyenlerin konaklayacak sporcuların-antrenörlerin isim listesini 0312 210 27 01 numaralı faksa "O.D.T.Ü. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına" başlıklı bir faks ile bildirmeleri gerekmektedir. Yer ayrıldığının onayı ise 0312 210 27 02 numaralı telefondan öğrenilebilir.