Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

TTF 10 Yaş Sene Sonu Turnuvaları Ek Duyurusu

20 Ağustos 2010

A- A A+

Bilindiği üzere TTF 10 Yaş Sene Sonu Turnuvalarına katılacak oyuncuların listeleri hazırlanırken; Bursa / Altınceylan Tenis Kulübündeki turnuva için yıl içerisinde oynanan turnuvalarda 1&2 olanlar, Gaziantep / Gatik Tenis Kulübünde oynanacak turnuva için ise yıl içerisinde oynanan turnuvalarda 3&4 olanlar dikkate alındığı belirtilmiştir. Yapılan çalışma ile ilgili veriler i-kort programından otomatik olarak alınmıştır. 2010 Nisan ayında Antalya Kaya Belek tesislerinde oynanan turnuvanın verilerinin i-kort programında olmaması dolayısıyla; bu turnuvanın verilerinin dikkate alınması atlanmıştır. Dolayısıyla bu turnuvada grup maçları sonucu 1 ve 2 olanların katıldığı fikstürlerde 1&2 ve 3&4 olanların bilgileri dahil edilerek katılım listeleri yeniden hazırlanmıştır. Çalışma sonucunda hazırlanan listelere aşağıdaki linklerden ulaşılabilir. 

 

Buraya Bursa/Altın Ceylan Tenis Kulübü Katılım Listesi

Buraya G.Antep / Gatik Tenis Kulübü Katılım Listesi


Bu listelerde; bir önce ilan edilen sporcular aynen yer almakta olup;

·         Bursa turnuvası katılım listesinde; Erkeklere 2 yeni sporcu, Kızlarda ise 3 yeni sporcu ilavesi,

·         G.Antep turnuvası katılım listesinde; Erkeklerden 2 sporcu eksilmiş, 2 yeni sporcu eklenmiş, Kızlarda ise 3 sporcu eksilmiştir.

Yeni listelere göre durumlarında değişiklik olan sporcuların kendileri ya da kulüpleriyle irtibata geçilerek durum hakkında bilgilendirme yapılacak olup, bu sporcuların i-kort turnuva katılım kayıtları, TTF İstanbul Ofisi tarafından otomatik olarak güncellenecektir. Ortaya çıkan bu yeni durum dolayısıyla; turnuvada geri çekilme tarihi uzatılarak, 24 Ağustos 2010 Salı akşamına alınmıştır.

 

TTF Yönetim Kurulu