Kulüp Tescili için Gerekli Evraklar

2022 kulüp tescili için gerekli evraklar yan tarafta bulunmaktadır.

2022 kulüp tescili için gerekli olan evraklar performans@ttf.org.tr adresine gönderildikten sonra asılları Ankara ofisimize (Adres: Kızılırmak Mahallesi 53. Cadde 1450 Sokak Ulusoy Plaza No:9 D:39-40 Çankaya/Ankara) yollanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: 2022 yılı tescil işlemlerini 07 Ocak 2021 tarihine kadar tamamlamayan, eksik evrak gönderen kulüplerin oyuncuları turnuvalara müracaat edememektedirler. Sporcuların turnuvalara müracaat etmeleri için kulüplerin tescil işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Daha önce tescili olan dernek kulüpleri 2021 yılı içinde olağan veya olağanüstü seçim yapmamışlarsa sadece Kulüp tescil formu, Kulüp vize ve Antrenör vize dekontlarını göndermeleri yeterlidir. 2021 yılı içinde olağan veya olağanüstü seçim yapmış dernek kulüplerinin ise gerekli evraklarda belirtilmiş olan tüm belgeleri ıslak imzalı olarak Ankara ofisimize yollamaları gerekmektedir. 2022 Turnuva talebinde bulunacak kulüplerin Tescillerini yaptırmaları gerekmektedir.

Image

Kulüp Tescil Gerekli Evraklar

Image

Kulüp Tescil Formu

Tenis Kortları Yeterlilik Belgesi Gerekli Evraklar

Türkiye Tenis Federasyonu Tenis Kort Sahaları ve Tenis Tesislerinin Denetimi ve Yeterlilik Talimatı’nda yer alan düzenlemeler gereğince gerçek veya tüzel kişiler mülkiyetinde/işletmesinde bulunan tenis kort sahaları ve tenis tesisleri için Yeterlilik Belgesi ve Tescil Belgesi alınması zorunlu olup Yeterlilik Belgesi ve Tescil Belgesi’nin verilmesi, yenilenmesi ve iptaline ilişkin işlemler Türkiye Tenis Federasyonu tarafından yürütülmektedir.

Yeterlilik Belgesinin Verilmesi ve Yenilenmesi için Gerekli Belgeler, Özel İşletmeler (Oteller, Özel Okullar, Şirketler Vb.) Tesisler, Tenis Kortları Yeterlilik Belgesi Ücret Tarifesi, Banka Hesap Numaraları, Yeterlilik Belgesi Dilekçesi ve Türkiye Tenis Federasyonu Tesis Yeterlilik Formu’na yan taraftan ulaşabilirsiniz.

Image

Gerekli Belgeler

Image

Yeterlilik Belgesi Dilekçesi

Image

Yeterlilik Formu

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi
Spor Toto
Türk Ekonomi Bankası
Mega Saray