Kulüp Tescili için Gerekli Evraklar

Yeni tescil yapacak olan kulüplerin 2023 kulüp tescili için gerekli olan evrakları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderildikten sonra asılları Ankara ofisimize (Adres: Kızılırmak Mahallesi 53. Cadde 1450 Sokak Ulusoy Plaza No:9 D:39-40 Çankaya/Ankara) yollanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: 2023 yılı tescil işlemlerini 09 Ocak 2023 tarihine kadar tamamlamayan, eksik evrak gönderen kulüplerin oyuncuları turnuvalara müracaat edememektedirler. Sporcuların turnuvalara müracaat etmeleri için kulüplerin tescil işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. 

Daha önce tescili olan dernek kulüpler: 2022 yılı içinde olağan veya olağanüstü seçim yapmamışlarsa sadece Kulüp tescil formu, Kulüp vize ve Antrenör vize dekontlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri yeterlidir. 2022 yılı içinde olağan veya olağanüstü seçim yapmış dernek kulüplerinin ise gerekli evraklarda belirtilmiş olan tüm belgeleri ıslak imzalı olarak Ankara ofisimize yollamaları gerekmektedir. 2023 Turnuva talebinde bulunacak kulüplerin Tescillerini yaptırmaları gerekmektedir. 2023 Kulüp Tescili için gerekli evraklar aşağıda bulunmaktadır.

2023 Kulüp Tescil Formu

2023 Kulüp Tescili için Gerekli Evraklar