18 Yaş Altı Türkiye Takımlar Şampiyonası 2. Aşama

18 Yaş Altı Türkiye Takımlar Şampiyonası'nın 2. Aşaması olan Bölgesel Müsabakalar 15 Ağustos haftasında oynanacaktır. 2. Aşama müsabakalarına katılacak olan kulüplerin listesi aşağıda belirtilmiştir. Ferdi veya başka kulübün oyuncularını takımlarına eklemek isteyen kulüplerimizin aşağıda bulunan izin belgesi formunu eksiksiz olarak doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Formlar Federasyon tarafından onaylandıktan sonra oyuncular takımların listelerine eklenecektir. Sporcuların klasman puan sıralaması  29. haftaya göre alınacaktır.
 
2. Aşama müsabakaları için kulüplerin takım listelerini 05 Ağustos Cuma günü saat 23:59'a kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletmeleri gerekmektedir.
 
Bölgesel Müsabaka yerleri aşağıda belirtilmiştir.

15 Ağustos Haftası Akdeniz Bölgesi : Mersin Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (Mersin Olimpiyat Tesisleri)
10 Ağustos Haftası Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Batman TTF Tesisleri
15 Ağustos Haftası  Ege Bölgesi : Zübeyde Hanım Tenis Eğitim Merkezi (UTEM)
15 Ağustos Haftası Karadeniz Bölgesi: Trabzon Olimpiyat Tesisleri (Beşirli )
Marmara Bölgesi :  Bu Takımlar direkt olarak 3.aşama müsabakalarına çıkmaya hak kazanmıştır. (2.Aşama için Takım listesi göndermelerine gerek yoktur.)
İç Anadolu Bölgesi : Bu Takımlar direkt olarak 3.aşama müsabakalarına çıkmaya hak kazanmıştır.(2.Aşama için Takım listesi göndermelerine gerek yoktur.)