Davis Cup Özbekistan-Türkiye Eşleşmesinde Kuralar Çekildi

Özbekistan-Türkiye World Group I Play-Off karşılaşmasının kuraları çekildi. Eşleşmeyi galibiyetle tamamlarsak tarihimizde ilk kez Dünya Grubu I'e yükseleceğimiz Özbekistan serisi yarın başlıyor.

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bulunan Olympic Tennis School tesislerinde 4-5 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Özbekistan-Türkiye World Group I Play-Off karşılaşmalarının maç programı belli oldu. 

Kura çekimi törenine Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Özbekistan Tenis Federasyonu Genel Sekreteri Iroda Tulyaganova, turnuva başhakemi Leifman Dimitri ile her iki takımın oyuncuları ve kaptanları katıldı. Kura çekimi sonucunda ilk gün TSİ 11.00’de başlayacak müsabakalarda teklerde Cem İlkel ile Sanjar Fayziev müteakiben Altuğ Çelikbilek ile Sergey Fomin karşı karşıya gelecek.

İkinci gün ise TSİ10.00'da başlayacak maçlarda çiftlerde Ergi Kırkın/Yankı Erel ikilisi ile Sanjar Fayziev/Sergey Fomin çifti mücadele edecek. Bu maçın ardından başlayacak tekler maçında Altuğ Çelikbilek ile Sanjar Fayziev ve Cem İlkel ile Sergey Fomin karşılaşacak.

Milli takımımızın kaptanlığını Marsel İlhan üstlenirken, antrenörlüğünü Bora Gerçeker yapıyor.

DSC_6313.JPG

DSC_6318.JPG

DSC_6320.JPG

DSC_6316.JPG

DSC_6285.JPG

DSC_6290.JPG