Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

TTF yönetimi Ege turuna çıkıyor

4 Kasım 2010

A- A A+

 

Türkiye Tenis Federasyonu yetkilileri 5 Kasım 2010 cuma günü, Ege Bölgesi'ndeki kulüpleri ziyaret edip kulüp yöneticileriyle temaslarda bulunacaklar.

 

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, Başkanvekili Cengiz Durmuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Dönmez ve Murat Yıldırım ile Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Yüksel Pınar,  Ege Bölgesi'nde bulunan tenis kulüplerini ziyaret edecekler.

Cuma günü başlayacak olan programda TTF Başkanı Ayda Uluç ve beraberindeki heyet sırasıyla  Aydın, Muğla, Marmaris Pro 35, Fethiye Kulüplerini gezecekler. 6 Kasım cuma günü ise Denizli Pamukkale, Pamukkale Üniversitesi tenis kulüpleri ziyaret edilecek.

ULUÇ: TÜRKİYE’NİN FEDERASYONUYUZ

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Ayda Uluç, kurum olarak kulüplerle ilişkilere çok önem verdiklerini söyledi. Uluç “Göreve geldiğimiz günden bu yana federasyonumuzun ana ilkelerinden birisi tüm Türkiye’yi kucaklamak oldu. Tenisin olduğu her yere gidiyoruz ve gitmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz ay İzmir’deki tüm kulüpleri ardından da Adana, Mersin, Gaziantep'i ziyaret etmiştik. Bu kez Ege bölgesindeki diğer kulüpleri ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunacağız” diye konuştu.