Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

Doğu ve Güneydoğu Ligi Duyurusu

31 Temmuz 2019

A- A A+

19-24 Ağustos 2019 tarihleri arasında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tenis Kortlarında yapılacak olan 2019 Doğu ve Güneydoğu Ligi müsabakalarına katılım hakkı olan kulüplerimizin, 16 Ağustos Cuma günü saat 23:59'a kadar i-kort sisteminin ilgili bölümünden başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

2019 Doğu Kulüpleri Takım Şampiyonası'na müracaat hakkı olan illerin listesi şu şekildedir:
Doğu Anadolu Bölgesi: Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli, Van

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak

Başvuru için:
Katılım hakkı olan kulüplerimizin 2019 Yılı Kulüp Tescillerini yaptırıp kendi hesapları ile i-kort'a giriş yaptıktan sonra "Kulüp Listeleri" linkine tıklayarak takım listelerini oluşturmaları gerekmektedir. Takım listesini oluşturacak kulübümüz takım şampiyonasında oynayacağını, oluşturulacak takımın bayan/erkek olduğunu seçtikten sonra, oyuncuların listesi gelecektir. Listede sadece o şampiyonada oynama hakkı bulunan oyuncular bulunacaktır. Listeden istenilen sporcular seçilip, takım oluşturulduktan sonra "kaydet" tuşu ile takımın kaydı yapılır. Oluşturulmuş olan takımlar kayıt süresi bitene kadar kulüp tarafından değiştirilebilir. 

Kulüpler misafir oyuncuları için ekte yer alan izin formunu doldurmaları gerekmektedir.

Doğu İllerindeki sporcular 25 ve altı vize ücretinden muaftır.

Takım listelerinin oluşturulması sırasında sorularınız olursa performans@ttf.org.tr adresine mail yollayarak destek alabilirsiniz.

Tüm kulüplerimize başarılar dileriz.

Türkiye Tenis Federasyonu

2019 Türkiye Tenis Ligi Talimatı

2019 Türkiye Tenis Ligi İzin Formu