Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

Doğu Kulüpleri Arası Takım Şampiyonası

28 Temmuz 2016

A- A A+

11-15 Ağustos 2016 tarihleri arasında Malatya İnönü Üniversitesi Spor Kulübü'nde yapılacak olan 2016 TTF Doğu Kulüpleri Arası Takım Şampiyonası müsabakalarına katılım hakkı olan kulüplerimizin, 05 Ağustos Cuma günü saat 23:59'a kadar i-kort sisteminin ilgili bölümünden başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

Takım Şampiyonasına müracaat hakkı olan illerin listesi şu şekilde:
Doğu Anadolu Bölgesi: Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli, Van

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak

Başvuru için:
Katılım hakkı olan kulüplerimizin 2016 Yılı Kulüp Tescillerini yaptırıp kendi hesapları ile i-kort'a giriş yaptıktan sonra "Kulüp Listeleri" linkine tıklayarak takım listelerini oluşturmaları gerekmektedir. Takım listesini oluşturacak kulübümüz takım şampiyonasında oynayacağını, oluşturulacak takımın bayan/erkek olduğunu seçtikten sonra, oyuncuların listesi gelecektir. Listede sadece o şampiyonada oynama hakkı bulunan oyuncular bulunacaktır. Listeden istenilen sporcular seçilip, takım oluşturulduktan sonra "kaydet" tuşu ile takımın kaydı yapılır. Oluşturulmuş olan takımlar kayıt süresi bitene kadar kulüp tarafından değiştirilebilir.

Takım listelerinin oluşturulması sırasında sorularınız olursa performans@ttf.org.tr adresine mail yollayarak destek alabilirsiniz.

Tüm kulüplerimize başarılar dileriz.

Türkiye Tenis Federasyonu