Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

2017 Doğu Kulüpleri Takım ve Ferdi Şampiyonası

28 Temmuz 2017

A- A A+

18-23 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erzurum Olimpiyat Parkı Tesisleri'nde yapılacak olan 2017 Doğu Kulüpleri Takım Şampiyonası müsabakalarına katılım hakkı olan kulüplerimizin, 11 Ağustos Cuma günü saat 23:59'a kadar i-kort sisteminin ilgili bölümünden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Ferdi şampiyonası başvurularının ise performans@ttf.org.tr adresine bildirilmesi gerekmektedir.

2017 Doğu Kulüpleri Takım Şampiyonası'na müracaat hakkı olan illerin listesi şu şekildedir:
Doğu Anadolu Bölgesi: Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli, Van

Güneydoğu Anadolu Bölgesi: Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak

Başvuru için:
Katılım hakkı olan kulüplerimizin 2017 Yılı Kulüp Tescillerini yaptırıp kendi hesapları ile i-kort'a giriş yaptıktan sonra "Kulüp Listeleri" linkine tıklayarak takım listelerini oluşturmaları gerekmektedir. Takım listesini oluşturacak kulübümüz takım şampiyonasında oynayacağını, oluşturulacak takımın bayan/erkek olduğunu seçtikten sonra, oyuncuların listesi gelecektir. Listede sadece o şampiyonada oynama hakkı bulunan oyuncular bulunacaktır. Listeden istenilen sporcular seçilip, takım oluşturulduktan sonra "kaydet" tuşu ile takımın kaydı yapılır. Oluşturulmuş olan takımlar kayıt süresi bitene kadar kulüp tarafından değiştirilebilir.

Takım listelerinin oluşturulması sırasında sorularınız olursa performans@ttf.org.tr adresine mail yollayarak destek alabilirsiniz.

Tüm kulüplerimize başarılar dileriz.

Türkiye Tenis Federasyonu

DOĞU KULÜPLERİ TAKIM VE FERDİ ŞAMPİYONASI TALİMATI