Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

TTF 4.Lig Müracaatları hakkında..

13 Ağustos 2012

A- A A+

17 Eylül Haftasında İzmir Ulusal Tenis Eğitim Merkezi Kortlarında yapılacak olan TTF 4. Lig müsabakalarına katılım hakkı olan Kulüplerimizin 21 Ağustos 2012 Salı günü saat: 23:59 a kadar i-kort sisteminin ilgili bölümünden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

 

Başvuru için;

Kulüplerimizin 2012 Yılı Kulüp Tescillerini yaptırıp kendi hesapları ile i-kort'a giriş yaptıktan sonra "Kulüp Listeleri" linkine tıklayarak takım listelerini oluşturmaları gerekmektedir. Takım listesini oluşturacak kulübümüz kaçıncı ligde oynayacağını, oluşturulacak takımın bayan/erkek olduğunu seçtikten sonra, oyuncularının listesi gelecektir. Listede sadece o ligde oynama hakkı bulunan oyuncular bulunacaktır. Listeden istenilen sporcular seçilip, takım oluşturulduktan sonra "kaydet" tuşu ile takımın kaydı yapılır. Oluşturulmuş olan takımlar kayıt süresi bitene kadar kulüp tarafından değiştirilebilir.

Takım listelerinin oluşturulması sırasında sorularınız olursa performans@ttf.org.tr adresine  mail yollayarak destek alabilirsiniz.

 

Tüm kulüplerimize başarılar dileriz.

Türkiye Tenis Federasyonu

 

,