Türkiye Tenis Federasyonu Ikort ve Üye Girişi

Antrenörlük Belgesi Düzenlenen Kişilerin İsimleri ve Belgelerinin Yollandığı İller

11 Aralık 2010

A- A A+

Antrenörlük Belgesi düzenlenen kişilerin isimleri ve belgelerinin yollandığı iller aşağıdaki gibidir.

 

 


ADI SOYADI ANTRENÖRLÜK KADEMESİ KATILDIĞI KURS YERİ VE TARİHİ İLİ
1 SAADET SABIRLAR I. Kademe ANTALYA - 24 NİSAN- 08 MAYIS 2010 ADANA
2 MEHDİ DUYAN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 AĞRI
3 ESRA ÇELİK II. Kademe ANKARA-22 ŞUBAT-13 MART 2010 ANKARA
4 NİHAL KILIÇ I. Kademe ANTALYA - 24 NİSAN- 08 MAYIS 2010 ANKARA
5 ÖNDER YILMAZ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ANKARA
6 SİNAN ŞİMŞEK I. Kademe ANKARA - 07 - 21 MAYIS 2010 ANKARA
7 GÜLLÜ PAÇA I. Kademe ANTALYA - 24 NİSAN- 08 MAYIS 2010 ANTALYA
8 CEYDA ATALAY I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ARTVİN
9 SEMA AĞDEMİR II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 ARTVİN
10 OĞUZ AKBATUR II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 BALIKESİR
11 AHMET TEPE I. Kademe BURSA - 04-18 MAYIS 2010 BURSA
12 ZEYNEP SULTAN ADIN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 BURSA
13 ERDAL BAKIRCAN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 ÇORUM
14 MEHMET PINARBAŞI I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ELAZIĞ
15 BURAK ERGÜDER I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
16 ESER AĞGÖN I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
17 HÜSEYİN TOPTAŞ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
18 MEHMET YAZICI I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
19 MERAL MAKİNELİ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
20 MERGÜL ÇOLAK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
21 MUAMMER BUDAK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
22 MUSTAFA KEREM ÜNLÜ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
23 OSMAN KURT I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
24 SELÇUK SATIROĞLU I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
25 SEMA YARAR  I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
26 TOLGA ÖZDEMİR I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZİNCAN
27 SALİH ZEKİ ARSLAN I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ERZURUM
28 A.MUHAMMED ENGİN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
29 AHMET CENGİZ AKAÇIK II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
30 BANU ARSLAN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
31 BATAL ÖZADANIR II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
32 CEM ÇETİNDAĞ II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
33 CEYHUN KÜÇÜK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 İSTANBUL
34 CUMHUR GÜNEŞ II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
35 CÜNEYT FAZIL HAKSÖZ II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
36 DOĞAN HORATA II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
37 EROL MUSTAFA YACAN I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 İSTANBUL
38 HASAN ALGÜNERHAN II. Kademe ANKARA - 10-29 Şubat 2009 İSTANBUL
39 İLHAN İŞKUR I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 İSTANBUL
40 LERNA GÜRGEN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
41 MAHİR TÜKER II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
42 MEHMET ERCAN II. Kademe ANKARA-22 ŞUBAT-13 MART 2010 İSTANBUL
43 MUTLU SEZER II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
44 SEDAT YALÇINKAYA II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
45 SERCAN ŞENCAN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
46 SERHAT SAFFET YAZICI II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İSTANBUL
47 TUĞÇE AYDINLIOĞLU I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 İSTANBUL
48 ENGİN ARSLAN II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 İZMİR
49 M. ŞEVKET ARIKAN  I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 İZMİR
50 MURAT AKDUMAN I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 İZMİR
51 ÖZGÜR SİNOPLUOĞLU I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 KAYSERİ
52 UĞUR NEVRUZ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 KAYSERİ
53 MUHAMMED YILDIZ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 KÜTAHYA
54 İMADDİN ERKOÇ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 MANİSA
55 BÜLENT ÇOTAK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 MARDİN
56 SİDAR SEZİK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 MARDİN
57 EZGİ GENÇ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 MERSİN
58 HASAN MECİT I. Kademe ANKARA - 07 - 21 MAYIS 2010 MERSİN
59 HASAN ÖZALP I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 MERSİN
60 HÜSEYİN NACAR I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 MERSİN
61 KEMAL BULUT I. Kademe ANTALYA - 24 NİSAN- 08 MAYIS 2010 MERSİN
62 MUHARREM KARAGÖZ II. Kademe ADANA - 21 MAYIS - 09 HAZİRAN 2010 MERSİN
63 NEVZAT VURANDEMİR II. Kademe ANKARA-22 ŞUBAT-13 MART 2010 MERSİN
64 ŞEREF ÇANCI II. Kademe ANKARA-22 ŞUBAT-13 MART 2010 MERSİN
65 FARUK BULUT II. Kademe ANKARA-22 ŞUBAT-13 MART 2010 MUĞLA
66 VOLKAN KOYUNCU II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 MUĞLA
67 AYFER YILMAZ I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 ORDU
68 NURTEN OSKAY II. Kademe ANKARA-22 ŞUBAT-13 MART 2010 ORDU
69 ERMAN SEVİM I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 RİZE
70 SAİT KUMBASAR I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 RİZE
71 İSMAİL YETİŞİR II. Kademe İSTANBUL - 15-19 EYLÜL/27 EYLÜL-10 EKİM 2010 SAMSUN
72 ALİ TOPÇUOĞLU I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 TEKİRDAĞ
73 MESUT ŞAHİN II. Kademe ADANA - 21 MAYIS - 09 HAZİRAN 2010 TOKAT
74 EYYÜP BUCAK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 VAN
75 OĞUZ UYANIK I. Kademe ERZİNCAN - 14-27 Ekim 2010 VAN
76 EMSAL İBİŞ I. Kademe BURSA - 04-18 MAYIS 2011 YALOVA